Арсен Аваков: Вже в липні ГУ Нацполіції в Сумській області отримає новітнє обладнання для цифрового радіозв’язку

МВС продовжує співпрацю з Урядом Японії та Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS). В рамках Програми розвитку матеріально-технічних можливостей Нацполіції, в січні 2018 року, міжнародні партнери виділили більше 500 тис. доларів, частина коштів буде використана на обладнання захищеної системи зв’язку .

24 травня 2018 року відбулась зустріч міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шиґекі Сумі. Сторони обговорили завершальний етап реалізації з передачі цифрового радіочастотного обладнання для Нацполіції.

 «Японія виступає надійним партнером у всіх проектах МВС. Ми продовжуємо співпрацю в рамках програми розбудови матеріально-технічної спроможності Нацполіції. В січні 2018 року з цією метою Уряд Японії та Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS)  виділили більше 500 тис. доларів, а в липні відбудеться передача обладнання цифрового радіозв’язку Головному управлінню Нацполіції в Сумській області. Дякую Уряду Японії за системну і плідну співпрацю», – повідомив глава МВС.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шиґекі Сумі запевнив у подальшій підтримці ініціатив МВС на шляху реформування сектору цивільної безпеки в Україні.