Арсен Аваков: Високий рівень довіри до органів МВС – головний показник моєї роботи

Про це сьогодні, 29 жовтня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час спілкування з журналістами на інвестиційному форумі «Re: Think. Invest in Ukraine» в Маріуполі

«Ми маємо дані, які свідчать, що з кожним днем ​​все більше людей довіряють поліції, Національної гвардії, прикордонникам, ДСНС. І рівень довіри до них вище, ніж до політичних партій. Я вважаю, що це і є найкращий показник моєї роботи на посаді міністра внутрішніх справ, як лобіста і супервайзера безпеки в країні з точки зору функції держави щодо забезпечення якості життя і виконання законів», – сказав Арсен Аваков.

Нагадаємо, Український центр економічних і соціологічних досліджень ім. А. Разумкова констатує зростання довіри громадян до органів системи МВС. Державна служба України з надзвичайних ситуацій має найбільший в системі МВС рівень довіри громадян – 64,5%. Рівень довіри рятувальникам виріс на 0.5% у порівнянні з опитуванням, яке проводилося у вересні 2019 року.

Високу довіру українці висловили Національній гвардії України – 64% та Державній прикордонній службі – 63,5%. Національній поліції України довіряють 46,1%, а патрульній поліції – 42,6% українців.