Арсен Аваков: Вся відповідальність, яку диктує людська совість – повинна бути!

Сьогодні, 9 вересня, біля Верховної Радою України пройшов мітинг-реквієм пам’яті бійців Нацгвардії Ігоря Дебріна, Дмитра Сластнікова і Олександра Костина. Загиблих через поранень, отриманих під час масових заворушень 31 серпня.

Глава МВС підкреслив у своєму виступі, що 31 серпня планувалася ширша провокація: «Оперативні дані з розслідування говорять про те, що ті, хто готував цю провокацію, готували її набагато ширшої. І передбачалося, що гранат буде не одна, передбачалося, що гранати будуть кинуті в сторону  військовослужбовців і в вікна ВР, де були депутати».

Тільки за цей день в центрі столиці України загинули і були поранені більше людей, ніж за кілька попередніх днів в зоні проведення АТО.

«Не на війні, а в центрі країни загинули молоді хлопці. Політична відповідальність, кримінальна відповідальність, вся та відповідальність, яку диктує людська совість – повинна бути. Інакше держава не буде існувати», – підкреслив Арсен Аваков.

Після закінчення мітингу-реквієму учасники і ветерани АТО, побратими загиблих військовослужбовців в/ч 3027 НГУ, бійці батальйонів спеціального призначення «Київ-1», «Київ-2», «Київщина», керівництво МВС України вшанували пам’ять Небесної Сотні на вулиці Інститутській.