Арсен Аваков: Всі ми служимо на благо єдиної мети!

Глава відомства привітав особовий склад Міністерства внутрішніх справ з Днем Незалежності України та вручив державні та відомчі нагороди.

«Всіх вітаю з 25-річчям нашої рідної України. Ми запросили сьогодні вас офіцерів, щоб нагородити кращих державними нагородами. Всі ви працюєте в різних сферах і у кожного є своя роль: поліцейського, нацгвардійця, прикордонника, рятувальника і медика. Але всі ми служимо на благо єдиної мети, щоб наша Держава була сильною і міцною!» – зазначив міністр.

З нагоди Дня Незалежності України, Арсен Аваков вручив понад 50 нагород: Подяку Прем’єр-міністра України, Грамоти ВРУ, нагороди МВС «Вогнепальна зброя», почесні ордени і медалі, а також цінні подарунки від міністра внутрішніх справ. Указом Президента України, були присвоєні почесні звання.

Один з авторів Декларації про державний суверенітет України, радник міністра внутрішніх справ, генерал внутрішньої служби України Василь Дурдинець був удостоєний ордена «За заслуги» І ступеня. Василь Дурдинець вніс вагомий вклад в законотворчу діяльність і розвиток правової держави, зміцнення законності і правопорядку, вирішення питань правового та соціального захисту ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відзначимо, орден I ступеня «За заслуги» є високою державною нагородою і вважається другою за значимістю після звання Героя України. Орден «За заслуги» заснований Указом Президента України для відзначення громадян за видатні досягнення в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській діяльності на благо України.