Арсен Аваков: Вручив нагородну вогнепальну зброю хлопцям з української збірної «Ігри нескорених». Кожен з них – сила і незламність України!

15 військовослужбовців і ветеранів АТО, учасників національної збірної України міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених» (м Торонто, Канада) сьогодні, 8 грудня 2017 року отримали відомчі нагороди МВС.

«З вдячністю від держави України маю честь нагородити вас відомчою відзнакою – вогнепальна зброя за досягнення і високі спортивні результати в третіх міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених». Вперше українська збірна взяла участь в цих міжнародних змаганнях і серед 17 команд посіла друге місце. Ви проявили самовідданість і волю до перемоги! Незважаючи на важкі поранення, ви змогли повернутися до строю і отримали блискучі перемоги в спорті. Кожен з вас – сила і незламність України!» – зазначив міністр внутрішніх справ.

Збірна України привезла з Торонто 14 нагород – 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові медалі.15 представників нашої країни змагалися в 6 дисциплінах – пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука і велоспорт на шосе.

В українську команду увійшли ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та добровольчих батальйонів, які отримали поранення, захворювання під час або в результаті виконання службових обов’язків.

«Сила духу сильніша фізичних недоліків! Ми не залишимо осторонь людей, які під час бойових дій отримали інвалідність – в МВС завжди знайдеться місце для своїх співробітників. Наш обов’язок допомогти їм жити на мирній території!»- завив Арсен Аваков.

Довідка:

Invictus Games (рус. Ігри нескорених) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців і ветеранів, які отримали травми, поранення або захворювання під час або в результаті виконання службових обов’язків. Ігри, засновані Принцом Гаррі (Принц Генрі Уельський).

Слово Invictus означає «незламний» або «нескорений» і уособлює мужність людей, які отримали серйозні травми і поранення, проте знайшли в собі сили повернутися до активного життя і навіть до нових досягнень.

 Завдяки видовищним спортивним змаганням Ігри незламності сприяють реабілітації поранених бійців, привертають увагу до проблем їх соціальної адаптації, а також виховують повагу до людей, які гідно служать своїй країні.

Перші Ігри відбулися в 2014 році в Лондоні і стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їх жага до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо, а з 24 по 30 вересня 2017 року військові-спортсмени зустрілися в Торонто. В цьому році до Ігор незламності вперше приєдналася українська збірна.