Арсен Аваков вручив ключі від квартир 43 співробітникам МВС

Житло отримали пенсіонери органів внутрішніх справ, вдови померлих працівників, спецназівці і діючі співробітники Міністерства внутрішніх справ України. Деякі з них стояли в черзі на житло майже 25 років.

– Міністерство внутрішніх справ знаходиться на стадії змін. Ми переходимо від стану колишніх міліцейських формувань в поліцейські, до нової якості. Нова якість забезпечення вашого життя, зарплат, мотивацій і поваги. Сьогодні ми вручаємо квартири тим, хто заслужив їх своєю працею і несенням служби в зоні проведення АТО. Величезна родина МВС – це дуже складний механізм, який повинен навчитися працювати в нових умовах і з великою повагою з боку суспільства, – зазначив Арсен Аваков.

Одним з тих, хто отримав житло, став Максим Корчев, який 10 лютого 2015 року одержав кульове поранення в ногу під час ближнього бою в Широкино.

Юрій Марченко отримав важке поранення під час нападу бандитського угруповання на АЗС в Києві 4 травня цього року.

Також квартиру отримав Юрій Рибак – син убитого сепаратистами загиблого Героя України Володимира Рибака. Юрій вісім років пропрацював в міліції в Донецьку, а після його захоплення бойовиками не змінив Присязі і поповнив ряди нової патрульної поліції.