Арсен Аваков вручив державні нагороди прикордонникам

Міністр внутрішніх справ України зустрівся з керівництвом та особовим складом Державної прикордонної служби України та привітав зі 100-річчям створення прикордонної служби України і Днем прикордонника, який віднині відзначається 30 квітня.

Арсен Аваков зазначив, що офіцери ДПСУ мають довіру людей, яку не так легко заслужити. Високий рівень довіри, який не має жодна політична партія, жоден політик. І побажав, щоб цю лідерську позицію Держприкордонслужба тримала й надалі.

«Багато вже зроблено, але ще багато роботи попереду. 100 років тому – 30 квітня 1918 року Окремий корпус кордонної охорони вийшов на рубежі, звільнивши Донбас і Крим та встановивши синьо-жовті стовпи. Я впевнений, що незабаром ми також вийдемо на ці рубежі. У нас попереду головний іспит – вийти на кордон України, який наразі окупований. Стати і тримати його. З Днем прикордонної служби! Слава Вам! Слава Україні!» – сказав глава МВС.

Міністр внутрішніх справ вручив військовослужбовцям, ветеранам та працівникам Держприкордонслужби 29 державних нагород та інших відзнак.

Відзначимо, що у ході збройного протистояння на сході України загинуло 70 охоронців кордону, ще 431 прикордонник дістав поранення, а 5 вважаються зниклими безвісти. За мужність і героїзм 825 воїнів прикордонників були удостоєні державних нагород.