Арсен Аваков: Вручив 36 квартир офіцерам прикордонної служби. Дбаємо про захисників кордону!

У Хмельницькому відбулося урочисте вручення ордерів на житло військовослужбовцям та їх сім’ям. Новобудова розташована на території Національної академії Державної прикордонної служби України. В майбутньому планується спорудження ще 12 таких об’єктів.

Сьогодні, 27 травня 2017 року, була офіційно введена в експлуатацію друга секція житлового будинку для військовослужбовців Академії прикордонної служби, що складається з 42 квартир (8 однокімнатних квартир, 34 двокімнатних). Перша секція була закінчена ще в 2016 році і налічує 32 квартири (16 двокімнатних та 16 трикімнатних). Квартири обладнані всім санітарним обладнанням, встановлені газові двох функціональні котли для гарячої води та опалення, водопостачання від міських мереж, електропостачання від трансформаторної підстанції.

Загальна вартість будівельних робіт склала 38 млн. 511 тис. грн. Будинок побудований за рахунок коштів Державної прикордонної служби України.

«Перш за все, житло для прикордонників – це не привід, приурочений до свята – це системна робота глави Держприкордонслужби генерала Назаренко і системна робота Міністерства внутрішніх справ в цілому. В цьому році ми підняли розмір фонду на будівництво житла для прикордонників до 200 млн. грн. (у 2006 році-60 млн. грн.), збільшили зарплату для наших прикордонників, і в наступному році будемо поступово рухатися вперед … Це позиція Президента України, Кабінету міністрів України, це наша спільна позиція», – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, житло отримають військовослужбовці, офіцери в запасі і члени їх сімей. Серед них 13 учасників антитерористичної операції, 4 доктори наук, ветерани та співробітники-члени багатодітних сімей.

«Найголовніше, не зупинятися на досягнутому. Рівень життя і рівень мотивації для наших офіцерів повинен бути таким, якого вони заслуговують, віддаючи всього себе службі на благо України. Це дуже важливо, щоб сім’я знала, що є тил, а офіцер знав, що у нього вдома все добре», – підсумував глава МВС.