Арсен Аваков: Вручили квартири прикордонникам відділу прикордонного загону «Ізмаїл» в Одеській області – соціальний захист військових у стратегії реформи!

Сьогодні, 10 червня 2017 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив сертифікати та ключі від квартир в новобудові родинам дев’яти військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону ДПС Одеської області.

«Належне забезпечення прикордонників, в тому числі житлом, є внеском у надійність кордону і безпеки в державі. Безпека не буває надмірною. Безпека дає зростання економіки, зростання якості життя. А тим офіцерам, які забезпечують якість життя, приділяється особлива увага від держави», – зазначив Арсен Аваков.

За ініціативи та підтримки голови МВС реалізується відомча програма забезпечення прикордонників житлом. З початку 2015 року в Одеській області 73 сім’ї прикордонників вже отримали квартири. Заплановано будівництво ще понад 160 квартир, в яких у 2019 році відсвяткують новосілля сім’ї прикордонників.

Відзначимо, Ізмаїльський прикордонний загін створений 28 травня 1945 року. В даний час він входить до складу Південного регіонального управління ДПС України з місцем дислокації в місті Ізмаїл та охороняє державний кордон з Румунією та Республікою Молдова.