Арсен Аваков: Вручили 65 квартир ветеранам АТО, співробітникам МВС і поліцейським в Херсоні. Соціальний захист правоохоронців важливий пріоритет реформи!

Сьогодні, 9 червня 2017 року, під час робочого візиту в Херсон міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв вручили сертифікати на нові квартири 65-ти сім’ям співробітників МВС, поліції, учасникам і ветеранам АТО.

«Турбота про правоохоронців і службовців – риса державної політики сьогодення. У бюджеті країни були закладені гроші на будівництво і реконструкцію житла для поліцейських, гвардійців, прикордонників, рятувальників і військовослужбовців. Нам дуже важливо, щоб в кожній області здавався мінімум один будинок. На наступний рік ми плануємо додати ще житло для прикордонників і поліцейських. Я вітаю всіх з сьогоднішнім святом! », – заявив Арсен Аваков.

П’ятиповерховий будинок побудований за бюджетні кошти Міністерства внутрішніх справ України в рекордні терміни – протягом року. Загальна вартість будівельних робіт склала 33,4 млн. грн.

1, 2 і 3-х кімнатні комфортабельні квартири в новобудові на вулиці Фонвізіна отримали працівники служб обласного управління Нацполіції, поліції охорони, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, управління патрульної поліції в місті Херсон, територіального сервісного центру. Серед них 24 учасники антитерористичної операції на Сході країни, багатодітна сім’я, сім’ї з дітьми-інвалідами, чотири сім’ї переселенців з Луганської та Донецької областей, які зберегли вірність присязі, матері-одиначки та дочка, загиблого при виконанні службових обов’язків, працівника поліції.

«Для нас дуже важливо, коли є поступовий рух вперед, в зростанні заробітної плати та соціального захисту. Через соціальний захист ми хочемо досягти того, щоб кожен поліцейський знав, що вдома все в порядку і мав впевненість у майбутньому. Також ми прагнемо, щоб зростала заробітна плата у правоохоронців і паралельно, росла довіра до поліцейських. Сьогодні рівень довіри до поліції 42%. Рік тому він був менше, а три роки тому – становив 5%. Наприклад, в Норвегії, рівень довіри до поліції 97%. І я дуже хочу, щоб такий рівень був і у нас. Переконаний, що ми до цього абсолютно готові і соціально налаштовані», – зазначив глава правоохоронного відомства.