Арсен Аваков: Вручили 39 нових квартир для рятувальників Хмельницької області – скорочуємо чергу на житло в системі МВС!

Сьогодні, 26 лютого 2018 року, під час робочої поїздки в Хмельницьку область міністр внутрішніх справ вручив сертифікати на квартири сім’ям рятувальників. Це вже другий житловий будинок, реконструйований за рахунок спецфонду ДСНС та залучених коштів.

39 сертифікатів на квартири (26 – однокімнатних, 11 двокімнатних, 2 – трикімнатних) отримали військовослужбовці, ветерани пожежної охорони, учасники антитерористичної операції.

«Служба надзвичайних ситуацій – це основа безпеки громадян. Ми щороку планомірно піднімаємо заробітну плату, заручившись підтримкою Кабінету міністрів України, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. У цьому році у нас також планується підвищення зарплати, а також безпрецедентний проект, згідно з яким ми виділяємо велику суму грошей на забезпечення житлом наших офіцерів. Тільки в державний бюджет закладено 90 млн. грн, крім цього нас підтримують органи місцевої влади: міська та обласна ради. Все це дає нам можливість припускати, що кращі фахівці залишаться і зроблять все можливе для того, щоб забезпечити комфорт і відчуття безпеки кожного громадянина!»- підкреслив глава відомства.

17 сімей отримали квартири в одному з будинків, реконструйованих під житловий будинок – на території колишньої військової частини Д0160 МНС. Загальна вартість будівельних робіт склала – 7 793 680 грн. За рахунок залучення коштів організацій міста Хмельницького та Хмельницької області вдалося заощадити майже 5 млн. грн. бюджетних коштів. Реконструкція здійснена за рахунок коштів загального та спеціального фондів державного бюджету України загальною вартістю 2 846 760 грн.

Окрім того, ще 22 квартири були виділені співробітникам ДСНС згідно з договором, в рамках державно-приватного партнерства, на будівництво багатоквартирних житлових будинків.

Нагадаємо, що в минулому році квартирна черга пожежних Хмельницького гарнізону ДСНС скоротилася на 19 позицій, тоді рятувальники отримали житло в будинках першої черги реконструкції солдатської їдальні військової частини МНС і новобудовах міста.

На завершення міністр вручив співробітникам МВС державні та відомчі нагороди.