Арсен Аваков виступив проти призначення одіозного кандидата главою Служби у справах ветеранів війни та учасників АТО

Про це Міністр внутрішніх справ заявив під час обговорення кадрових питань на засіданні Уряду 17 січня 2018 року.

15 січня 2018 року Національне агентство з питань державної служби повідомило, що в конкурсі на зайняття вакантної посади глави Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО було визначено переможця – Валентин Миколайович Манько. Його документи направлені в Кабмін – для затвердження призначення на посаду.

Довідка: За даними ЗМІ, Манько свого часу воював в лавах «Правого сектора», мав контакти з Ігорем Кононенко і звинувачував Геннадія Корбана у викраденні людей, рейдерстві і вимаганні. Раніше Валентин Манько знаходився в розшуку за ч. 4. ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України, пізніше кримінальне провадження за даним фактом було передано в Генпрокуратуру.

17 січня 2018 року, під час обговорення кадрових питань на засіданні Кабміну, Арсен Аваков висловив невдоволення роботою конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби та попросив оголосити новий конкурс на заміщення вакантної посади голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО.

«Мені стало відомо, що комісія прийняла рішення про погодження кандидатури уповноваженого з прав ветеранів АТО щодо кандидатури деякого Манько, раніше знаходилася в розшуку за розбій. Я категорично заперечую проти цього вибору і не зможу його підтримати. Я вважаю, що ми повинні оголосити новий конкурс », – повідомив глава МВС.

У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що дана кандидатура пройде спецперевірку, в тому числі і в Міністерстві внутрішніх справ. У разі виявлення фактів, які не дозволять призначити Манько на посаду, Кабмін прийме рішення про відмову.