Арсен Аваков: Винні в події 2 травня 2014 року в Одесі будуть покарані

Про це міністр внутрішніх справ повідомив, сьогодні 9 червня 2017 року, під час робочого візиту до Одеси, після заслуховування результатів розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом трагічних подій, які мали місце в місті Одесі 2 травня 2014 року.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі, на Куликовому Полі, відбулися зіткнення між проукраїнськими і проросійськими активістами, в результаті яких десятки людей загинули, сотні були травмовані.

«Є завдання, яке ми формуємо перед слідством, виходячи з тих матеріалів, які нам доступні на сьогоднішній день, аби вже восени можна було представити публічний звіт. Правоохоронці детально з’ясовують всі обставини трагічних подій 2 травня 2014 року на Куликовому полі. Проводиться ряд експертиз і слідчих дій, щоб найближчим часом винні були покарані. Я повністю відкидаю всі спекуляції, які нагнітаються проросійськими провокаторами навколо ходу розслідування. Якісне дослідження органами слідства усіх обставин надасть можливість окреслити всю картину тодішніх подій та допоможе в об’єктивній оцінці дій порушників», – повідомив міністр.