Арсен Аваков відзвітував про 100 днів роботи на посаді глави МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив звіт про свою роботу протягом 100 днів діяльності Уряду, а також зупинився на практичних кроках і перші результати реформи.

Сьогодні, 12 березня, Арсен Аваков разом з іншими членами Кабінету Міністрів України відзвітував про 100 днів роботи на посаді Міністра внутрішніх справ України.

Глава МВС підкреслив, що Уряд прийняв рішення про докорінну реформу Міністерства внутрішніх справ. Практичний етап реалізації реформи вже почався. В рамках цього процесу в відомстві розпочато роботу відразу по декількох напрямках.

Зокрема, мова йде про практичні зміни в підрозділах МВС, паралельної розробки законопроектів – «Про Національну поліції України», «Про органи внутрішніх справ України», «Про внесення змін до Закону України« Про дорожній рух »,« Про затвердження системи автоматичної фіксації порушень дорожнього руху », а також інших нормативних актів.

Частина з них уже прийнята, в результаті чого скорочено ряд підрозділів – УБОЗ, підрозділи транспортної та ветеринарної міліції. Крім того, в МВС протягом минулого року скорочено близько 20 тисяч працівників, ще стільки ж планується скоротити в цьому році.

– Ми переходимо з кількості в якість і говоримо про те, що справжній служитель Закону повинен бути добре мотивованим, добре заробляти, відійти від поборів – людиною, якій ви зможете довіряти, – підкреслив Арсен Аваков.