Арсен Аваков відвідав відомчий госпіталь МВС в Чернівецькій області

21 травня в рамках робочого візиту в Чернівецьку область міністр внутрішніх справ ознайомився з роботою лікарів відомчого госпіталю в умовах пандемії коронавірусу SARS-CoV-2, обговорив перспективи розвитку системи охорони здоров’я МВС, а також вручив медикам відомчі нагороди.

«Ознайомившись з роботою шпиталю і поспілкувавшись з персоналом, можу сказати, що лікарі і медсестри, які працюють з пацієнтами з коронавірусною інфекцією, повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, всім необхідним обладнанням і ліками. При лікуванні пацієнтів з COVID-19 медперсонал користується виключно масками багаторазового використання зі змінними фільтрами 3М, вони надійні і комфортні. Лікарі дотримуються протоколу лікування пацієнтів з COVID-19», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що в Чернівецькій області заступив на цілодобове чергування санітарний вертоліт МВС, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих в разі потреби.

Глава МВС розповів про плани розвитку системи охорони здоров’я МВС:

«Ми плануємо, що з часом відомчі госпіталі МВС по всій країні будуть поповнені апаратами комп’ютерної томографії»

За ініціативу і наполегливість, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення відомчої медичної служби міністр внутрішніх справ вручив цінні подарунки – наручні годинники медичній сестрі Марині Зеленюк, фельдшеру-лаборанту Анастасії Меронюк, медичній сестрі Анастасії Мітітюк, завідувачу терапевтичного відділення Наталії Каспрук і лікарю-терапевту Світлані Рижовій.