Арсен Аваков відвідав Центр управління нарядами поліції Полтави

Міністр внутрішніх справ в ході робочого візиту в Полтаву з нагоди прийняття присяги патрульної поліції, проінспектував Центр управління нарядами поліції і Cаll-центр.

Завдяки впровадженню сучасної централізованої системи в Полтавській області, працівники Call-центру щодоби приймають близько тисячі звернень громадян. На єдину безкоштовну цілодобову лінію «102» надходять не тільки повідомлення про злочини та правопорушення. Громадяни інформують поліцію про підозрілих людей або виявлених предметах. Крім того, оператори надають жителям області сервісні послуги: підказують телефонні номери різних екстрених служб, відомств або організацій.

Під час презентації Центру глава поліції області Олег Бех повідомив керівнику МВС, що в цілодобовому режимі працюють дев’ять автоматизованих телефонних ліній. Оператори приймають дзвінки від громадян і передають їх диспетчерам, які, в свою чергу, направляють патрульні наряди і слідчо-оперативні групи на виклики.

Арсен Аваков поспілкувався з працівниками Центру і відзначив хороші умови матеріально-технічного забезпечення, а також злагодженість роботи персоналу.