Арсен Аваков відкрив набір в патрульну поліцію Чернігова

У Будинку засідань Чернігівської обласної ради відбулося офіційне відкриття пункту прийому анкет в нову патрульну поліцію.

В урочистій церемонії відкриття центру взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, керівник Департаменту патрульної поліції м. Києва Олександр Фацевич, начальник Управління МВС України в Чернігівській області Едуард Альохін, керівники департаментів МВС України, керівництво правоохоронних та силових структур області, представники місцевої влади.

Охочих здати свої анкети виявилося чимало, тому протягом години було подано понад 200 анкет, третина з них – надійшли в електронному вигляді.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков привітав присутніх з новою патрульною поліцією в Чернігові і підкреслив, що в січні наступного року на вулиці Чернігова вийдуть 200 нових патрульних поліцейських.

 Сподіваємося, що молодь Чернігова активно приєднається до проекту, і ми будемо мати тут сильну патрульну поліцію. Це лише початок. У нас в планах реалізувати наступний наш проект – дорожню патрульну поліцію на трасі «Чернігів-Київ», тому сподіваємося на вашу підтримку, – повідомив глава відомства.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе відзначила високу активність чернігівської молоді, яка прийшла подати анкети в нову патрульну поліцію. Після прийому заяв для них настане більш відповідальний момент – тестування. Зараз йде підбір викладацького складу та інструкторів, які навчатимуть майбутніх поліцейських.

Глава Департаменту патрульної поліції м. Києва Олександр Фацевич звернувся до громадськості із закликом підтримати кандидатів на службу.

– Нам потрібна ваша підтримка, адже чим більше молоді візьме участь в конкурсі, тим якіснішим буде відбір. Досвід показує, що саме в невеликих містах буває найбільша кількість кандидатів на одне місце. Тому я впевнений, що в Чернігові буде найкраща поліція, – зазначив Олександр Фацевич.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков нагадав присутнім, що гаслом нової поліції є «СЛУЖИТИ І ЗАХИЩАТИ!».

Київські патрульні, які були в складі делегації, розповіли, що хоча свого часу вчитися було нелегко, але воно того варте.

Прийом анкет триватиме 3 тижні – з 13 вересня по 5 жовтня.

Заповнити онлайн-анкету та детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті www.mvs.gov.ua.

Телефон «гарячої лінії» патрульної поліції – (0462) 619-930.