Арсен Аваков: Відкриття в ЄРДР провадження за заявою громадянина є нормальною процедурою в демократичній країні

Міністр внутрішніх справ прокоментував для журналістів «саму жовту і смажену «новину» вчорашнього дня – про «відкриття ГПУ щодо Авакова кримінального провадження».

Арсен Аваков заявив:

«Перше і головне: Відкриття в ЄРДР провадження за заявою громадянина є нормальною процедурою в демократичній країні. Підкреслю – щодо будь-якого громадянина, будь він навіть чиновник високого рангу.

Інша справа – інформаційна хвиля, яку так охоче підхопили в ЗМІ, особливо, як мені сказала моя прес-служба, російських. У Російській Федерації новина про те, що проти мене порушено кримінальну справу, набрала вчора абсолютний рекорд – понад 300 публікацій в центральних російських виданнях. Це дуже показово, чи не так? 🙂

До речі, інформаційна хвиля щодо мене пішла не після заяви генпрокурора, а дещо раніше, тому що … почався політичний сезон і стартувала політична метушня.

Я досить досвідчений і міцний політик, щоб не реагувати на ці замовні інформаційні хвилі. Тому я не хвилююся, коли мені кажуть про відкриття кримінального провадження щодо подій 2001-2003 року. На цю тему вже дуже старався щось організувати і режим Януковича, і пан Кернес, але так нічого і не вийшло.

Політичні ігри та підігравання їх з боку замовних кампаній в ЗМІ – я до цього звик, це, нажаль, нормально для українського політикуму і гібридного інфополя нав’язуваного нам в цей час.

Я буду робити те, що повинен і раджу всім розсудливим людям судити і давати оцінку у справах, а не по «смаженим» казкам особливого сорту політиків і медіа».