Арсен Аваков: Віддав команду блокувати “Правий сектор”

Ок.

Коли за кілька днів стаєш ключовою проблемою для ряду олігархічно-корупційних груп, починаючи від газових баронів РУЕ, ЄДАПСів, нафтових імператорів курченок і їх покровителів – будь готовий до всього.

Коли колишні володарі країни вичерпали сили перешкоджати реальному оприлюдненню схем прийняття рішень по масових вбивств людей – будь готовий до всього.

Адже гепи, оплоти, Ставицький з 42кг золота – дрібні шахраї, коли мова йде про мільярди – ніхто не збирається церемонитися. Тому і їжджу “зі швидкістю 180”, як пише заточена чесна преса, і “людей вбиваю” як волають не менше чесні активісти – і зброю не здамо, і ..  яка різница, звинувачень назбираємо – у відставку!

Я то ладно. А Вам, тим хто це все обслуговує, тим хто впивається численними посланнями мені з побажанням смерті і проклять і іншого – вам як все це підходить? Журналісти, ви справді вважаєте допустимою свою таку позицію обслуговуючих?!  Тоді не наряджайтесь в одягу нормальних -пише жорсткіше – чого вже соромиться – їхав мовляв 380, регулярно вбиває людей, купається в розкоші і ночами підносить пісні до Вельзувелу.

Та й з цими – ладно, *** з ними. Нормальні, адекватні, реально розуміють, що відбувається – Ви то чого? Саме за вас все зробиться? Це не ваша війна? .. Або Ви думаєте без громадської підтримки можна перемогти одинокому бійцеві багаторічно вирощені корупційну гідру ?!

Для тих хто в танку – я не про наїзди на мене, не про загрози смертю і не про можливу відставку. Життя навчило бути твердим і не скаржитися. Я про суть процесів. Чи не зрозуміємо зараз – потім знову наплачемося.

_ * _ * _

Поки писав – маю доповідь. “Біля кафе Мафія біля Майдану хтось Орест з правого сектора, за свідченням очевидців, відкрив стрілянину. Поранено троє – двоє важко. Серед поранених – двоє бійців Самооборони Майдану, заступник голови Київміськадміністрації Богдан Дубас. Причини стрілянини не відомі. Поранені в лікарні.

Той, хто стріляв був заблокований в туалеті кафе іншими активістами. До прибуття викликаної міліції в кафе прибули з готелю Дніпро важко озброєні представники Правого сектора – розсунувши блокуючих того, хто стріляв, вивели його через утворений коридор і супроводили до готелю “Дніпро”

Що повинен робити міністр? Правильно – віддав команду блокувати бандформування. Затримати порушників. Всі силові загони приведені в стан бойової готовності. Такий мій борг -так диктує закон. А завтра-завтра я готовий і до відставки, і до подальшої боротьби. Один проти них -готов, буде нас більше – гуд.

Всьому є межа і всьому буває час ясності! Працюю.