Арсен Аваков: Від взаємодії поліцейських і гвардійських підрозділів залежить ситуація в Бессарабії

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 10 червня 2017 року, інспектуючи в рамках робочого візиту в Одеську область військову частину 3012 Південного територіального управління Національної гвардії в Болграді. У цій частині розташована база, де дислокуються гвардійські і поліцейські підрозділи.

База спільної дислокації поліцейських і гвардійців у військовій частині 3012 НГУ – є пілотним проектом. Регіон Бессарабії для запуску такого нововведення вибраний не випадково – з метою забезпечення надійної охорони державного кордону, протидії протиправній діяльності на державному кордоні, а також недопущення проявів сепаратизму.

«Взаємодія підрозділів Національної поліції і Національної гвардії – це класичний приклад застосування принципу «Community Policing». Він полягає в результативній взаємодії поліцейських із військовослужбовцями, проведенні спільних заходів, як з охорони громадського порядку і безпеки, так і відносно профілактичної роботи з населенням. Від вашої спільної служби залежить безпека мирних громадян і спокій в Бессарабії. І я впевнений, що ви з гідністю виконайте цю почесну місію!»- зазначив Арсен Аваков.

На ділянці відділу прикордонної служби «Болград» виставлено 29 спільних прикордонних нарядів ДПСУ та НГУ. Завдяки проведеним спільним заходам вдалося зменшити кількість порушень законодавства, котре регламентує питання державного кордону на 43%.