Арсен Аваков: Ви ті, хто буде будувати наше майбутнє

Про це сьогодні, 26 червня 2015 року, міністр внутрішніх справ України заявив під час 94-ї церемонії випуску та посвячення курсантів Національної академії внутрішніх справ в захисники правопорядку.

Міліцейські лави поповнили 718 випускників, серед них 87 з відзнакою.

Це випускники факультетів підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції, міліції громадської безпеки, експертно-криміналістичних підрозділів і кримінально-виконавчої служби.

В урочистостях присвячених випуску лейтенантів взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і перший заступник Міністра Ека Згуладзе.

«Дорогі випускники, сьогодні тут стоїте ви – гарні, молоді та енергійні. Ті, на кого ми розраховуємо. Ті, хто будуватиме наше майбутнє. Буквально через 2-3 місяці ви зміните форму. У вас не буде форми міліціонера, у вас буде форма Нового поліцейського. Але не тільки це важливо. Головне, що стане метою нашої нової української поліції. Ми розраховуємо в цьому непростому процесі на кожного з вас і просимо вашої допомоги. По-іншому не буде, якщо кожен з вас не зробить свій крок. Для нас всіх головне, щоб з перших кроків у новій поліції, кожен з вас завоював найголовніше – довіру  людей. Я прошу і закликаю вас до цього. І знаю, що ви готові. Наша академія зробила все, щоб виховати з вас гідних і сильних фахівців. Упевнений, що у вас все вийде! Слава вам! Слава Україні!», – підкреслив Арсен Аваков.