Арсен Аваков: Вбивство Олеся Бузини розкрито

16 квітня біля години дня двоє злочинців розстріляли колишнього -редактора газети «Сьогодні» Олеся Бузину. Сьогодні вранці злочинці були затримані.

Карний розшук і слідство МВС протягом двох місяців проводили розслідування цього вбивства. Були встановлені факти і отримані прямі докази участі в цьому злочині групи осіб, в тому числі безпосередні виконавці вбивства.

Сьогодні вранці двоє встановлених підозрюваних були затримані. Це двоє киян у віці 25 і 26 років.

«Нами встановлено, коли, де і у кого зазначені особи набували автомобіль, на якому стежили за Бузиною. Саме на цьому автомобілі злочинці і зникли з місця вбивства. Згодом зазначений автомобіль був встановлений і вилучені речові докази. За результатами проведених судових експертиз отримані прямі докази причетності зазначених осіб до вчинення цього вбивства.

Коли я говорю ПРЯМІ докази, це, в тому числі – експертизи ДНК з кинутої злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі впізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині», – підкреслив Арсен Аваков.

Після проведення всіх необхідний гласних і негласних слідчих дій, збору всіх необхідних прямих доказів і доказів, рано вранці 18 червня вказаних осіб було затримано.