Арсен Аваков: В’ячеслав Аброськін – справжній офіцер поліції і головний ворог сепаратистів

Міністр внутрішніх справ зазначив, що для Донецької області В’ячеслав Аброськін кращий керівник поліції і таких людей суспільство повинно цінувати, а не цькувати.

«В’ячеслав Аброськін – це офіцер, який в найважчі моменти війни з відкритим забралом йшов вперед. Аброськін працював в Севастополі і був єдиним, хто був готовий діяти більш різко. Після захоплення Криму Аброськін виїхав в Україну, працював в Києві. У 2014 році, в найгарячіший час, я направив його в Донецьку область. Витримати такий тиск, такий удар, який він витримав … не кожен зуміє вистояти. Аброськін став для всіх Сепаратистів ворогом номер один, тому що він “жорсткий мент”, незручний. І нинішній рівень злочинності в Донецькій області, в Маріуполі і довіра до місцевих органів поліції свідчить про його ефективність на посаді», – повідомив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ також зазначив, що В’ячеслав Аброськін зміг утримати ситуацію в Донбасі. Як результат, 59% опитаних жителів Маріуполя довіряють місцевій поліції.

«Під час зіткнення, коли блокадників намагалися перекрити дорогу на Донбасі, хто знає В’ячеслава Аброськіна, той добре розуміє, чого варто було Аброськіну, коли його вдарив по щоці так званий ветеран, сказати “бий по другій” і підставити другу. Я коли це побачив, не міг собі уявити, що це Аброськін. Це міра його витримки. Для Донецької області – це ідеальний поліцейський і таких людей потрібно цінувати, а не труїти їх», – зазначив глава відомства.

Довідка:

В’ячеслав Аброськін народився 20 квітня 1973 року в м. Севастополь (АРК). Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1994 році на посаді оперуповноваженого відділення карного розшуку Ленінського райвідділу Управління МВС України в м.Севастополі. 20 років – працював в кримінальному блоці Севастополя.

Після окупації Криму Росією в березні 2014 року залишив півострів – був призначений керівником Управління організації розкриття злочинів проти власності та розшукової роботи Департаменту карного розшуку, заступником начальника Департаменту.

У листопаді 2014 року Аброськін був призначений на посаду начальника ГУ МВС України в Донецькій області.

10 березня, глава МВС Арсен Аваков підписав наказ про призначення генерала поліції третього рангу В’ячеслава Аброськіна на посаду заступника Глави НПУ – начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.