Арсен Аваков: В’ячеслав Аброськін призначений першим заступником глави Нацполіції України

Відповідний наказ міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав за поданням глави Нацполіції Сергія Князєва 19 червня 2017 року. На посаді начальника поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна замінить полковник поліції Віталій Невгад.

«В’ячеслав Аброськін гідний офіцер, з перших днів війни працює на Україну в найгарячіших точках. Патріот до мозку кісток. За фактом його роботи – терористами оголошена нагорода за його голову. У підшефної В’ячеславу Васильовичу Донецькій області один з найнижчих по країні рівнів злочинності і це в прифронтовій області! Відмінно організована превенція злочинів, безкомпромісність у питаннях безпеки, дисципліна особового складу і компетентність підібраних виконавців – дало мені підстави, за поданням Сергія Князєва, підписати сьогодні наказ про призначення генерала В’ячеслава Аброськіна на високу посаду – служити і захищати кожного з Вас. Упевнений, В’ячеслав Васильович Вас не підведе!»- повідомив міністр.

Відзначимо, впроваджена раніше начальником ГУ Нацполіції в Донецькій області В’ячеславом Аброськіна, нова інноваційна система забезпечення безпеки прифронтового Маріуполя на основі останніх світових інформаційних технологій та інтелектуальних камер спостереження дала феноменальний результат: Маріуполь – один з найбезпечніших міст країни!

Довідка:

В’ячеслав Васильович Аброськін – 1-ий заступник голови Нацполіції України, генерал поліції III рангу, з 9 листопада 2014 року начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, з 10 березня 2017 року призначений заступником голови Національної поліції України.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1994 році з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку Ленінського райвідділу Управління МВС України в м.Севастополі. Присвятив роботі в карному розшуку 20 років. Пройшов шлях від оперативника до заступника начальника Департаменту карного розшуку МВС України.

У цей період займав керівні пости в УВС м.Севастополя, а в березні 2014 року був призначений керівником Управління організації розкриття злочинів проти власності та розшукової роботи Департаменту карного розшуку, заступником начальника Департаменту. Виїхав з Криму після його окупації російськими військами.

9 листопада 2014 року наказом міністра МВС України призначений на посаду начальника Головного управління МВС України в Донецькій області.

6 листопада 2015 року наказом голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе за погодженням з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим був призначений на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області. В’ячеславу Аброськіну було присвоєно спеціальне звання генерала поліції третього рангу.

З 10 березня 2017 року призначений заступником голови Національної поліції України.21 серпня 2014 нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.