Арсен Аваков: В Сумах вручили 80 сертифікатів на квартири – реалізуємо державну програму повного забезпечення житлом прикордонників, військових, поліцейських, працівників ДСНС

Сьогодні, 3 жовтня 2017 року, в ході робочої поїздки в Сумську область міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом з головою Державної прикордонної служби Петром Цигикало вручили сертифікати і ключі від квартир сім’ям військовослужбовців. Квартири отримали військовослужбовці управління Сумського загону, відділу «Юнаківка» і 12 військовослужбовців запасу, 48 з них учасники АТО.

«Ми реалізуємо державну програму повного забезпечення житлом прикордонників, військових, поліцейських і працівників ДСНС. Це ті люди, які щодня захищають наше суспільство від бід і від ворога. Сьогодні ми здаємо в Сумах будинок на 80 квартир і таким чином ми зменшуємо чергу на житло. Наступним нашим кроком стане здача в 2018 році ще одного будинку для працівників поліції та ДСНС Сумської області. Належне забезпечення правоохоронців, в тому числі житлом, є внеском у надійність кордону і безпеки в державі. Безпека не буває надмірною, безпеку дає зростання економіки і зростання якості життя», – зазначив глава МВС.

У 2017 році Уряд виділив близько 200 млн. гривень на житловий фонд для прикордонників (в 2006 році-60 млн. грн.). Розпочато роботу над 11 об’єктами будівництва для військовослужбовців. П’ять з них буде завершено вже до кінця 2017 року.

Десятиповерховий будинок побудований за бюджетні кошти в рекордні терміни – протягом року. Загальна вартість будівельних робіт склала майже 39 млн. гривень. У новобудові 80 квартир (40 одно – і 40 двокімнатних), в яких встановлена сантехніка, котли для автономного опалення та гарячого водопостачання.

Під час урочистого заходу глава відомства спільно з головою Державної прикордонної служби вручили державні та відомчі нагороди: Відзнака Президента України, Подяка міністра, а також медалі «За бездоганну службу» та «Ветеран служби».