Арсен Аваков в складі Державної комісії з розслідування причин катастрофи АН-26 прибув до Чугуєва

Для з’ясування обставин катастрофи військового літака АН-26 поблизу Чугуєва (Харківська область) розпорядженням Президента України створено Державну комісію, яку очолив віце-прем’єр-міністр Олег Уруський. До складу комісії увійшли Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер та інші офіційні особи.

Сьогодні, 26 вересня, на місце трагедії прибули міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ДСНС України Микола Чечоткін, глава Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом порушення правил польотів і підготовки до них, що спричинило катастрофу і тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

Слідчі та експерти Нацполіції залучені до проведення розслідування. На місці проводяться роботи по збору доказів. Від ДСНС залучено 70 рятувальників і 10 одиниць техніки.

Представники МВС і психологи надають психологічну допомогу родичам загиблих.

Нагадаємо, 25 вересня поблизу Чугуєва (Харківська область) на відстані близько 2 км від військового аеропорту сталося падіння літака АН-26 ВС України, з подальшим загорянням. О 21:53 пожежа  була ліквідована силами ДСНС.

 

Усього на борту знаходилося 27 осіб (7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба). В результаті катастрофи 25 вересня загинули 25 осіб, 1 потерпілий помер в лікарні від отриманих травм 26 вересня. Один курсант знаходиться в лікарні в стані середньої тяжкості.