Арсен Аваков: В східні області України прибуло підкріплення МВС

У Донецьку, Луганську та Харківську області прибули спецпідрозділи міліції з інших регіонів України. Про це заявив керівник МВС Арсен Аваков, – повідомили в прес-службі відомства.

“Ми чітко розуміємо, хто є організатором заворушень у всіх трьох областях, ми їх ідентифікували, і хочу їх попередити, що законна відплата буде невідворотною”, – заявив Аваков.

За його словами, в Харкові ситуація складна, але контрольована.

“Співробітниками правоохоронних органів затримано вже кілька людей, озброєних як вогнепальною зброєю, так і ножами і “заточками “. Стосовно затриманих проводяться слідчі дії та їх показання в тому числі розширюють поле діяльності міліції”, – зазначив він.

“У той же час, – підкреслив Аваков, – я сьогодні мав можливість оцінити дії міліції в Харкові і повинен визнати, що значна кількість співробітників МВС не виконали покладені завдання належним чином. Ми будемо розбиратися з цією ситуацією і приймати кадрові рішення. Але я переконався , що і в нинішній міліції є справжні патріоти, які роблять все, що належить робити “.

“Хочу проінформувати, що всі східні і південні області, які виявилися в групі ризику спецоперації по дестабілізації ситуації країни, укріплені додатковими спецпідрозділами з інших регіонів України. Ці спецпідрозділи готові вирішувати оперативні завдання без оглядки на місцеві нюанси. Хочу закликати все гарячі голови зараз відкласти критику і панічні настрої, і допомагати міліції утримувати ситуацію. Ми повинні об’єднатися і захистити цілісність, і недоторканність своєї країни”, – заявив глава МВС.