Арсен Аваков: В річницю Іловайскої трагедії схилимо голови перед світлою пам’яттю воїнів!

Сьогодні, 22 серпня річниця Іловайскої трагедії, день пам’яті загиблих бійців спецпідрозділів МВС і поліцейських. В цей день в Україні щорічно вшановують пам’ять загиблих співробітників органів внутрішніх справ.

«Сьогодні ми вшановуємо героїв, згадуємо наших товаришів, які виконуючи службовий обов’язок, стали перешкодою злочинності ціною власного життя. За дорученням Президента України я хочу вручити державні нагороди, щоб подвиг кожного загиблого правоохоронця не був забутий часом», – заявив на церемонії міністр внутрішніх справ.

За зразкове виконання службових обов’язків, особисту мужність і відвагу в боротьбі зі злочинністю та відданість присязі та українському народові Указом Президента України орденом «За мужність» III ступеня були посмертно нагороджені: солдат Бурлака Сергій Вікторович, молодший сержант міліції Домченко Владислав Анатолійович, солдат резерву Кацабін Сергій Борисович, старший прапорщик міліції Ликов Олексій Васильович, майор міліції Масюта Юрій Володимирович, старший прапорщик міліції Романенко Юрій Васильович, підполковник Саражан В’ячеслав Григорьевич, прапорщик міліції Христенко Юрій Валерійович. За зразкове виконання службових обов’язків під час перебування у складі миротворчої операції ООН в Кот-д’Івуарі посмертно нагороджений медаллю ООН «Дага Хаммаршельда» підполковник міліції Гончар Володимир Володимирович.

На території військової частини 3066 Національної гвардії України відбулася церемонія відкриття Меморіалу пам’яті військовослужбовців Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ, в якій взяв участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Наші бійці загинули, захищаючи країну від хаосу, в боротьбі з бандитами і загарбниками. Час багато стирає, але ми не повинні забути подвиг цих хлопців і повинні зробити все, що б перемогти в цій війні за незалежність України. Так у війні не буває переможців, війна – це завжди поразка, але ми зобов’язані відстояти Україну. Слава нашим воїнам, слава Україні!» – підкреслив Арсен Аваков.