Арсен Аваков: В патрульну поліцію Житомира за перший день подано 1 464 заявки

Міністр внутрішніх справ України відвідав нововідкритий центр прийому анкет в нову патрульну поліцію в ході робочої поїздки до Житомира. Всього в першому наборі буде 180 поліцейських для роботи в Житомирі і 40 осіб – для контролю безпеки руху по трасі Київ-Житомир.

Серед перших бажаючих потрапити до лав нової патрульної поліції більшість – студентська молодь. Також серед кандидатів, – військовослужбовці і працівники органів внутрішніх справ. Міністр розповів кандидатам про хід реформи МВС і провідну роль патрульної поліції в підвищенні довіри громадян до органів правопорядку.

– Трохи сумнівався, претендувати чи на службу в поліції, але в кінці прийняти остаточне рішення допомогли рідні та друзі, з якими ми сьогодні і прийшли подавати заявки. Щиро хочемо кращого майбутнього для нашої країни, – розповів Андрій, студент місцевого ВУЗу.

Участь у відкритті пункту прийому анкет в нову патрульну службу в Житомирі прийняли столичні поліцейські, які розповіли про особистий досвід навчання і служби в патрульної поліції.

– Надії, з якими йшов в поліцію, цілком виправдані. Найголовніше, гадаю, що зруйнований бар’єр між звичайними людьми і поліцейськими. І це відчувається, – зазначив 24-річний Андрій, поліцейський зі столичної патрульної служби.

Набір триватиме з 2 по 23 жовтня 2015 року щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00.

Подати заявку на участь в конкурсі може кожен бажаючий змінити країну на краще, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, з посвідченням водія категорії «В» і знанням української мови, без судимостей, сказано в умовах прийому на службу. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном багатоканальної «гарячої лінії» патрульної поліції (0412) 40-77-77 або на сайті mvs.gov.ua, де також можна зареєструвати анкету в електронній формі.