Арсен Аваков: В наступному році в Буковелі з’явиться новий центр підготовки біатлоністів

Перший етап будівництва закінчиться до кінця року. Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 12 грудня, під час позачергової конференції ФСТ «Динамо», приуроченої 95-річчю організації.

Арсен Аваков відзначив успіхи спортивної спільноти, яке на постійній основі реалізує амбітні проекти і будує нові спортивні об’єкти. Основна ідея проекту в Івано-Франківській області – створити в Україні стадіон категорії «А», який дозволяв би проводити змагання найвищого рівня, аж до Олімпійських Ігор. У розробці брали участь фахівці міжнародної федерації, які контролювали, аби в проекті були враховані всі нюанси, і він відповідав найсуворішим вимогам ліцензування.

«Кабінет міністрів підтримав фінансування цього проекту. Уже в наступному році ми будемо мати новий центр підготовки біатлоністів в Буковелі», – повідомив Арсен Аваков.

Міністр додав, що спорт – це один з видів підтвердження і оцінки кваліфікації кожного правоохоронця, тому його розвитку необхідно приділяти більше уваги.

«Ми живемо в непростий час, проте наші перемоги і досягнення неможливі без спортивних перемог. Я ціную те, що в спорт приходить молодь, і хочу, щоб їх було в спорті ще більше. Але не менш я ціную досвід наших тренерів, спортсменів-ветеранів, без якого молоді буде важко. Закликаю керівників правоохоронних органів і всіх керівників навчальних закладів розвивати компоненту спорту і фізкультури. Ми хочемо пишатися нашими спортсменами і дивитися на них з гордістю», – додав Арсен Аваков.

Видатний український легкоатлет, 35-кратний світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав «Динамо» з ювілеєм і зазначив, що суспільство постійно працює над вдосконаленням спортивної інфраструктури. Він сам починав свою спортивну життя в суспільстві «Динамо». Бубка вважає, що суспільство «Динамо» робить дуже великий внесок в славу України».

ФСТ «Динамо» налічує понад 600 колективів фізичної культури, які налічують понад 180 тисяч чоловік. 140 тисяч з них – працівники правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України.

І хоча деякі місцеві органи влади скоротили фінансування спорту – під егідою «Динамо» продовжують функціонувати 13 дитячих спортивних шкіл, в яких займаються понад 4 тисячі дітей.

Тільки за роки незалежності на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту наші хлопці завоювали близько 2 тисяч нагород, неолімпійських – понад 16 тисяч нагород.

За 95 років роботи, більше 800 спортсменів-динамівців взяли участь в літніх і зимових Олімпійських іграх. І отримали 169 олімпійських нагород.

Під час заходу Арсен Аваков вручив переможцям Чемпіонату ВУЗів системи МВС і переможцям конкурсу «Динаміада-2019» кубки за видатні спортивні досягнення і високу майстерність в змаганнях.

«Усьому світу відомі досягнення динамівців. За кожним цим успіхом – напружена праця тренерів, методистів, спортивних менеджерів – всього професійного і згуртованого багатотисячного динамівського колективу. І я щиро вдячний кожному з вас. З 95-річчям вас! Великих успіхів і перемог!»- заявив міністр.