Арсен Аваков: В МВС запущений механізм кадрових змін

У міністерстві внутрішніх справ України запущений механізм кадрових змін. Про це на своїй сторінці в “Фейсбуці” написав в.о. міністра Арсен Аваков.

“Ситуація вкрай непроста і неоднозначна, вимагає оцінки і рішень негайно, як, втім, і виваженості. Це ще не люстрація, але це початок процесу глибоких кадрових змін “, – написав Арсен Аваков.

За його словами, призначено проведення службового розслідування за фактами вчинення дисциплінарних проступків, перевищення службових повноважень, зловживання службовим становищем керівниками Головних управлінь та управлінь МВС України в ряді регіонів, що призвело до перешкоджання реалізації громадянами права на мирні зібрання, посягань на їх життя і здоров’я.

Проведення службового розслідування доручено комісії у складі 29 працівників Головного штабу, Департаментів кадрового забезпечення, юридичного забезпечення, внутрішньої безпеки, суспільної безпеки і Головного слідчого управління. Виконання цього наказу в.о. міністра взяв під особистий контроль.

Крім того, на даний момент вже звільнені з посад і призначені нові керівники Департаменту громадської безпеки та Департаменту внутрішньої безпеки, а також керівники обласних управлінь МВС в ряді регіонів.