Арсен Аваков: в Маріуполі відкрили Сервісний центр МВС і ЦНАП на одній локації – впроваджуємо єдиний стандарт державного сервісу для кожного українця

У п’ятницю, 23 лютого, відбувся офіційний запуск нового Сервісного центру МВС №1441, що функціонує в одному приміщенні з Центром надання адміністративних послуг у Маріуполі.

Територіальний СЦ № 1441 регіонального Сервісного центру МВС в Донецькій області розташований за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, Запорізьке шосе, 2, ТРЦ «ПортCity»

Сервісний центр надає весь спектр послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень та видачі довідок про несудимість. Громадян обслуговуватиме професійний і клієнтоорієнтований персонал – 18 працівників щодня зможуть опрацювати 130 послуг.

«Нарешті ми зробили це! У Маріуполі відкрито Сервісний центр МВС та ЦНАП – на одній з локації ТРЦ “ПортCity”. ТСЦ плюс усі сервіси ЦНАП, що включають оформлення біометричних паспортів та ID. Гарний, сучасний, зручний і доброзичливий центр – для Вас! Впроваджуємо єдиний стандарт сучасного рівня державного сервісу – для кожного українця!» – повідомив міністр внутрішніх справ.

У Центрі традиційно, високий рівень сервісу, створені комфортні умови для громадян з обмеженими можливостями, діє дитячий куточок. На прилеглій до будівлі території облаштований майданчик з навісом для проведення огляду транспортних засобів фахівцями експертної служби, паркувальні місця для відвідувачів. Крім того, СЦ обладнаний такими технічними зручностями як електронна черга, електронний інформаційний бокс, відеокамери спостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн, функціонують  термінали для оплати послуг.

Відзначимо, що у 2018 році відомством заплановані наступні нововведення у діяльності СЦ:

  • онлайн-запис на отримання послуг та складання іспитів в СЦ МВС;
  • відеофіксація практичних іспитів на отримання водійського посвідчення;
  • онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків;
  • запровадження персонального діджитал-кабінету власника авто.