Арсен Аваков: В Маріуполі ми маємо новий формат балансу

Антитерористична операція на Сході країни не зупинена і не має підстав бути зупинена до тих пір, поки терористи тероризують.

Про це журналістам у Харкові повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, сьогодні вони спільно з командуванням Національної гвардії продовжують інспекцію військ і підрозділів АТО.

Арсен Аваков також звернув увагу на той «формат балансу, який вдалося досягти в Маріуполі, де пройшов день, завдяки тому, що позиція колективів двох найбільших підприємств« Азовсталі »і заводу ім. Ілліча грала дуже високу роль».

«Всю ніч і весь день місто патрулювали загони міліції, дружинники з цих двох найбільших підприємств Маріуполя. В результаті чого ми відновили порядок на вулицях міста, припинено мародерство, міліція і всі підрозділи функціонують в нормальному режимі», – розповів міністр.

Він також повідомив, що підрозділи військових і Національної гвардії відведені в місця постійної дислокації, так як немає ніякої загрози для порядку і мирного населення.

«Нагадаю, припиняючи спекуляції, війська Національної гвардії і військові були введені в місто в той момент, коли бандити почали розстрілювати міліціонерів в райвідділі міліції. Я дуже розраховую, що ця історія більше ніколи не повториться в Маріуполі і надалі не повториться взагалі на території країни», – підкреслив Арсен Аваков.

За словами міністра, не вся міліція вийшла після тієї ночі, яка була в Маріуполі, але вийшло майже 90%, а також 400 дружинників з двох найбільших підприємств міста.

«Ми маємо, мабуть, нову модель врегулювання, ми маємо нову модель перехідного порядку, від хаосу до нормального життя. Ми повинні цей порядок новий, паростки цього балансу трансформувати в стабільність», – підкреслив Арсен Аваков.