Арсен Аваков: В Києві затримали «злодія в законі» Гелу Кардава

Згідно з оперативною інформацією кримінальний авторитет є штатним агентурним співробітником МВС Росії і співпрацює зі спецслужбами РФ. Інформація перевіряється.

«42-річний Гела Кардава – уродженець Грузії, який не один рік провів в місцях позбавлення волі за вчинення тяжких злочинів (розбій та грабіж) на території інших держав. Був «коронований» у Москві в 1996 році, коли йому було всього 21 рік, що говорить про високу «професійну кваліфікацію». З відкритих джерел відомо, що Гела Кардава є одним з організаторів так званих «комерційних коронацій» «злодіїв в законі» в пострадянських країнах. Крім того, є інформація про те, що він є штатним агентурними співробітником МВС Росії. Перевіряється інформація про його співпрацю зі спецслужбами РФ», – повідомив Арсен Аваков.

Отримавши оперативну інформацію про те, що відомий в кримінальних колах «злодій в законі» знаходиться в Києві, правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, і потім під час спланованої спецоперації із залученням співробітників спецпідрозділу затримали його разом з товаришами після зустрічі в одному з ресторанів столиці .

Під час спілкування з оперативниками він відмовився розповідати свою кримінальну біографію, зазначивши, що останнім часом проживав на Кіпрі, в Росії, Туреччині і Україні. Працівники поліції перевіряють інформацію про його причетність до скоєння злочинів на території столиці, а також його зв’язки з членами інших злочинних угруповань.

«Висловлюю подяку співробітникам ГУ Нацполіції Києва та полковнику поліції Андрію Крищенко за блискуче перевірену операцію і системну роботу із затримання і видворення злодіїв в законі з території України», – зазначив глава МВС.