Арсен Аваков: В Івано-Франківську – нова патрульна поліція! Крок за кроком

Міністр внутрішніх справ України повідомив, що ввечері на чергування в Івано-Франківську заступлять 208 нових патрульних поліцейських, які сьогодні склали присягу народу України.

«Чудове свято для нас, над яким ми всією командою працювали кілька місяців. Івано-Франківська патрульна поліція буде одна з найкращих в країні. Відбір був жорстокий. Пройшли тільки найкращі», – повідомив глава відомства.

У вересні 2015- го подали заявки в патруль 5322 кандидата, конкурсний відбір пройшли 212, успішно завершили навчання 208. Один із двадцяти п’яти.

28% – дівчата;

86% – з вищою освітою (!);

25 осіб – учасники АТО;

«Серед них хочу виділити Солдак Ірину Олексіївну, яка разом з чоловіком на рівних несла службу в АТО в складі зведеного загону Івано-Франківська», – зазначив міністр.

Головою департаменту патрульної служби призначений Михалець Дмитро Володимирович, лейтенант поліції.

«Знаю його особисто – відмінний офіцер, прекрасно себе зарекомендував у службі! І .. є особливість – найвищий патрульний поліцейський України, зріст 2,06. Франківці, не кажіть Віталію Кличку, що Ваш патрульний вище чемпіона», – зазначив Арсен Аваков.

Івано-Франківськ – одинадцятий місто, в якому запрацював Новий поліцейський патруль. Наступні – Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Потім – Черкаси, Полтава, Житомир, Чернівці, Рівне, Бориспіль, Запоріжжя, Тернопіль, Слов’янськ-Краматорськ, Кіровоград, Кривий Ріг, Сєверодонецьк-Лисичанськ-Рубіжне, Маріуполь і Суми.

Всього ж до травня 2016-го в штаті нової патрульної поліції країни працюватимуть шістнадцять тисяч нових поліцейських.

«Працюємо! І зовсім скоро крім нового патруля, в Київській, Харківській і Львівській областях почне працювати нова поліцейська система патрулювання в області та сільській місцевості. З новими підходами, системою реагування і зв’язку, новими авто. Про це докладніше ще розповімо … А поки – крок за кроком – рухаємо реформу, і у нас сьогодні свято в Івано-Франківську!!!», – сказав Арсен Аваков.