Арсен Аваков: В Донецькій і Луганській областях заробили мобільні сервісні центри МВС. Реформа стає ближче!

Перші послуги пересувних сервісних центрів отримали жителі смт. Мангуш Донецької області і смт. Марківка Луганської, повідомив міністр внутрішніх справ.

«Заміна водійського посвідчення зайняла 20 хвилин, реєстраційні операції до години. За один виїзд Центри зможуть надати в середньому до 25 послуг. Ми тримаємо стандарт! Незабаром послуги стануть доступні для міст Вугледар, Олександрівка, Добропілля, Новолуганське, Сіверськ, Костянтинівка, Святогірськ, Лиман, Дружківка та смт. Нікольське Донецької області», – зазначив Арсен Аваков.

Серед послуг мобільних сервісних центрів, як і в стаціонарі – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного водійського посвідчення, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Нагадаємо, з 2016 року нові сервісні центри МВС вже функціонують в м.Бахмут Донецької області і Сєверодонецьку Луганської області.

Центри працюють за принципом єдиного вікна, в форматі openoffice і оснащені найсучаснішими системами інформаційних технологій та комунікативним обладнанням.

Інформація про графік курсування, час прийому мобільних сервісних центрів – на сайті http://hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ». Отримати консультацію по послугах можливо по телефону (044) 290-18-99 та на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

«У порівнянні з колишніми МРЕВ – все навпаки! Головний принцип роботи сервісних центрів – формат клієнтоорієнтованості, дружнє і дбайливе ставлення та впровадження зручностей для всіх відвідувачів: від малюків до літніх людей та осіб з особливими потребами. Реформа стає ближче до кожного громадянина!», – повідомив міністр.