Арсен Аваков: В бюджет на 2018 рік необхідно закласти кошти на модернізацію технічного забезпечення ДСНС.

Про це міністр внутрішніх справ заявив, сьогодні 11 жовтня 2017 року, під час засідання Уряду.

«На сьогоднішній день перед ДСНС з’являються нові виклики і завдання. Тому, необхідно звернути увагу на модернізацію застарілої системи управління і закупівлю нового обладнання для служби з надзвичайних ситуацій, щоб фахівці ДСНС могли гідно виконувати свою роботу, а громадяни України відчували себе в безпеці. Сподіваюся, що в наступному бюджеті ці питання будуть пріоритетними», – повідомив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ також зазначив, що зараз існує проблема розбалансованого бюджету по заробітній платі.

«До кінця року у нас розбалансований бюджет по заробітній платі на 98 мільйонів. І я прошу в наступному бюджеті це також врахувати», – додав глава МВС.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і доручив Міністерству фінансів під час доопрацювання проекту Державного бюджету на 2018 рік забезпечити придбання і модернізацію для ДСНС технічного забезпечення. Зокрема мова йде про надання 7 вертольотів і модернізації одного літака, а також пожежної техніки.

«У бюджеті 2018 року ми маємо передбачити технічну модернізацію оснащення. Перше – це авіаційна техніка. Вважаю, що ми зараз повинні прийняти протокольне доручення міністерству фінансів, щоб при доопрацюванні бюджету до другого читання врахувати потребу 7 вертольотів і одного літака, врахувати потреби ГСЧС до другого читання (Державного бюджету на 2018 рік). Безсумнівно, найбільш сучасна система управління повинна бути поставлена на озброєння служби з надзвичайних ситуацій. Краща пожежна техніка, вертольоти, літаки – все, що потрібно, щоб врятувати вчасно життя і здоров’я українських громадян в будь-яку хвилину – 365 днів в році, 24 години на добу. ГСЧС повинна стати нашим спецназом з надзвичайних ситуацій», – підкреслив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.