Арсен Аваков: В боротьбі з російським агресором важлива консолідація сил світового співтовариства

В рамках Третьої міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить цього року в Торонто, Президент України Володимир Зеленський і урядова делегація провели зустріч з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час робочої зустрічі сторони обговорили важливість консолідації міжнародних партнерів у боротьбі з РФ.

«Об’єднання сил світового співтовариства – невід’ємний компонент протидії путінській гібридній війні. І Канада в цьому питанні – наш стратегічний партнер. Ми цінуємо це і сподіваємося на поглиблення політичного діалогу», – додав Арсен Аваков.

Міжнародну конференцію цього року відвідають понад 300 партнерів України. Серед них делегації з 37 країн світу і дев’яти міжнародних організацій та інститутів. Саме ця платформа об’єднує українських та міжнародних партнерів в питаннях реформ в Україні, а також подальшої стратегії їх розвитку.

«Україна готова перейняти іноземний досвід для їх реалізації і відкрита до подальшої співпраці», – підкреслив глава МВС України.