Арсен Аваков: В академії Нацгвардії ростуть справжні воїни і захисники!

Міністр внутрішніх справ в ході робочого візиту до Харкова відвідав навчальний центр Академії Національної гвардії.

Навчальний центр академії НГУ дозволяє отримати всі навички та вміння, необхідні сучасному офіцеру Нацгвардії, оскільки практичні заняття проводяться в умовах, наближених до бойових.

На навчальному блокпосту курсанти продемонстрували навички ведення вогню зі зброї різних калібрів і бронетанкової техніки. Показали, як правильно проводити перевірку транспортних засобів цивільного населення в пунктах пропуску, а також вміння відбивати напади противника. У повній командній згоді бійці долали перешкоди: вогонь, стіни, мости, ділянки з колючим дротом.

Арсен Аваков високо оцінив практичну користь таких центрів навчання для підготовки майбутніх офіцерів країни.

«В даний час Нацгвардія як ніколи потребує якісних офіцерських кадрах. Сьогодні я побачив хлопців, які навчаються на другому курсі. Я бачу, що їм ще треба багато вчитися, аби стати професійними військовими. Однак за цей період вони вже багато чому навчилися. У такій атмосфері, яка панує в академії, ростуть справжні воїни і захисники. Колектив цього навчального закладу прикладає до цього максимум зусиль. І сьогодні я переконався в цьому на власні очі», – зазначив міністр внутрішніх справ.