Арсен Аваков: Увага! Уже сьогодні довідки про несудимість видають усі сервісні центри МВС. Просто і зручно!

Міністр внутрішніх справ повідомив про те, що з 1 лютого 2017 року територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості – незалежно від місця реєстрації замовника.

Замовити довідку можна з вівторка по суботу, з 9:00 до 18:00 (в суботу до 16:45), без обідньої перерви.

«Запит на отримання довідки про несудимість заповнюється у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці. Якщо виникнуть, якісь складнощі – адміністратор заповнить запит замість Вас! Довідка надається БЕЗКОШТОВНО в термін до 30 календарних днів з дня надходження запиту. Найближчим часом ми впровадимо замовлення в режимі онлайн! Як і планувалося, ми постійно розширюємо перелік послуг, які надають Сервісні центри. Реформа триває»,- повідомив Арсен Аваков.

Для отримання довідки про несудимість необхідно:

  • звернутися в зручний за місцем розташування територіальний сервісний центр МВС (адреси на сайті Головного сервісного центру МВС http://hsc.gov.ua);
  • пред’явити посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що засвідчує особу, а також надати копію документа;
  • для осіб, які раніше були судимі, при собі необхідно мати документ, що засвідчує відсутність судимості на даний момент.

Термін дії довідки не визначається, так як вона надається на дату здійснення перевірки.

Детальна і доступна інформація в усіх сервісах МВС – на сайті Головного сервісного центру на офіційній сторінці Фейсбук Головного сервісного центру  і по телефону (044) 290-19-88.