Арсен Аваков: Уряд прийняв стратегію міграційної політики до 2025 року

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України, яке відбулося сьогодні, 12 липня 2017 року. Представляючи проект постанови, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що це важливий крок для врегулювання міграційного законодавства України.

«Прийнята Стратегія міграційної політики до 2025 року дозволить уніфікувати наше законодавство до законодавства Європейського союзу, оскільки вона відповідає міжнародним стандартам і зобов’язанням України», – зазначив Арсен Аваков.

Нова стратегія буде враховувати всі чинники, які впливають на міграційні процеси в державі. Зокрема, в документі розглянута трудова міграція, еміграція і вимушене внутрішнє переселення з тимчасово окупованої території і зони АТО. Стратегія спрямована на формування міграційної політики, яка б позитивно впливала на безпеку держави, прискорювала соціально-економічний розвиток країни, задовольняла потреби економіки в робочій силі.

Арсен Аваков зазначив, що МВС знаходиться в постійній взаємодії з європейськими партнерами, тому, у міру обробки положення, документ може буде уточнити.