Арсен Аваков: Уряд прийняв рішення допомогти малозабезпеченим людям пережити період карантину

Сьогодні, 1 квітня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Уряд і Президент напрацювали ряд ініціатив, які допоможуть українцям пережити непростий період карантину.

«Найближчими днями малозабезпечені українці отримають допомогу від держави. Уряд і Президент ухвалили рішення виплачувати грошову допомогу. Одна категорія людей отримає допомогу відразу. Інша – після затвердження Верховною Радою змін до бюджету, які запропонував Уряд», – зазначив він.

Також Уряд працює над допомогою сектору економіки.

«Важливо не допустити безробіття і зберегти робочі місця! Це дуже чітко розуміють в уряді», – підкреслив Арсен Аваков.

Глава МВС повідомив, що поки не може спрогнозувати, коли закінчиться карантин, за найоптимістичнішими прогнозами до нормального життя можна буде повернутися з 15 травня.

«Особисто моя точка зору, повертатися до нормального життя країна почне не раніше 15 травня. З іншого боку, зараз дуже важливий момент атаки епідемії. Якщо дотримуватися карантину, а не нагороджувати один одного вірусом, то ми зможемо збити пік вірусу, не доводячи до критичних втрат», – заявив Арсен Аваков.

Він підкреслив, що завершення карантину в Україні буде залежати від результативності впроваджених заходів, адже зараз карантин відмінено тільки в Китаї, інші ж країни, навпаки, посилюють обмежувальні заходи.