Арсен Аваков: Українські силовики успішно розслідують транскордонні злочини

Про це міністр внутрішніх справ заявив під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Азербайджану в Україні Азером Худієвим.

«Українські силовики роблять все можливе, щоб розслідувати злочини, скоєні проти громадян Республіки Азербайджан, в тому числі проти юридичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю на території України. Більш того, досить часто співробітникам нашого відомства вдається попередити злочинні дії даного характеру», – заявив Арсен Аваков.

Також глава правоохоронного відомства поінформував Посла про хід розслідування кримінальних справ, вчинених стосовно азербайджанських компаній і надав статистику даних злочинів і динаміку їх розкриття.

У свою чергу Азер Худієв зазначив, що уряд Азербайджанської Республіки високо цінує реформи, які проходять в системі МВС. Посол висловив надію, що міністерство і надалі приділятиме значну увагу транскордонним злочинам.

«Злочини не мають національності або віросповідання, і тільки разом ми зможемо досягти успіху в боротьбі з транскордонною організованою злочинністю», – підкреслив Азер Худієв.

Також під час зустрічі сторони обговорили майбутні двосторонні візити для ознайомлення з останніми досягненнями в правоохоронній сфері двох держав.