Арсен Аваков: Українські добровольці – це реальні люди, які потрібні країні

Міністр внутрішніх справ з нагоди Дня українського добровольця нагородив 69 поліцейських і гвардійців. Сьогодні Україна вперше відзначає це свято.

«Сьогодні в ми вперше відзначаємо День добровольця. Через українські добровольчі батальйони пройшло більше 50 тис. Осіб з усіх регіонів України. Я думаю, що кожен з вас, добровольців, які прийняли рішення і пішли на фронт, знають ціну собі і своєму вчинку. А ті, хто називають себе добровольцями, тільки одягнувши камуфляж – нехай це залишиться на їх совісті», – зазначив міністр.

З нагоди Дня українського добровольця Арсен Аваков вручив добровольцям Почесні грамоти ВРУ, нагороди МВС: «Вогнепальна зброя», нагрудні знаки «За безпеку народу» і «За відвагу в службі», цінні подарунки.

Серед нагороджених бійці полку «Миротворець», окремого загону «Азов» в/ч 3057 і резервного батальйону ім. героя України генерал-майора С. Кульчицького в/ч 3066 НГУ, поліцейських батальйонів «Полтава», «Донбас», «Луганськ-1», «Вінниця», роти «Східний корпус», полку «Дніпро-1», роти «Херсон », поліції охорони і співробітники Збройних сил України.

«Я хочу подякувати за ваш вчинок. Все, що ви робите – не дарма. Українські добровольці – це не історія, про яку пишуть в книжках, а це реальні люди, які потрібні нашій країні і будуть потрібні завжди. Саме українські добровольці мотивують багатьох бійців в збройних силах, ви приклад для них! Коли мене запитують, якою буде Національна поліція і Національна гвардія, я відповідаю: вони повинні бути такими, як ви! Слава вам і слава Україні!», – підкреслив Арсен Аваков.