Арсен Аваков: Україна виграла тендер на ремонт вертольотів для жандармерії Туреччини

Україна та МВС Туреччини над створенням контракту на 40 мільйонів доларів працювали шість місяців. Про це заявив сьогодні, 5 вересня, міністр внутрішніх справ.

4 вересня Україна та Туреччина досягли певних домовленостей у військовій сфері. Україна виграла тендер на ремонт та модернізацію турецьких гелікоптерів. Вітчизняні заводи отримають замовлення на відновлення 17 вертольотів пострадянської моделі Мі-17.

 Міністр уточнив, що робота над контрактом почалася, коли він вперше в квітні 2018 року зустрівся з міністром внутрішніх справ Туреччини Сулейманом Сойлу на «Форумі безпеки» в Києві.

«Україна виграла тендер ‑ 40 мільйонів доларів на модернізацію вертольотів турецької жандармерії. Цей контракт – результат 6-ти місячної роботи з турецьким МВС. Проект реалізовуватиметься компанією «Мотор-Січ» та ремонтним заводом у Конотопі», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Він також додав, що гелікоптери моделі МІ-17 – це радянська розробка, і компанія «Мотор-Січ» робить двигуни для них.

 

Довідка:

«Мотор-січ» – одне з провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів та газотурбінних установок, які є конкурентними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках та вертольотах різного призначення більш ніж у 120 країнах світу.

Продукція підприємства:

  1. Авіаційні двигуни (турбогвинтові, турбореактивні двоконтурні, турбогвинтовентиляторні);
  2. Промислові установки;
  3. Товари народного споживання (агротехніка, рушійні установки, мотопили, продукція медичного призначення)