Арсен Аваков: Україна і Сінгапур домовилися про співпрацю в сфері кібербезпеки

Про це йшлося сьогодні, 29 жовтня 2018, під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і віце-прем’єра з питань національної безпеки Сінгапуру Тео Чі Хіном.

«Відносно гібридних загроз, ми бачимо, що для вас дуже важливі протидія і боротьба зі злочинами в кіберпросторі. У цьому Україна також має великий досвід, і ми готові ділитися інформацією. Нам, в свою чергу, цікавий досвід Сінгапуру в боротьбі з такими фінансовими шахрайствами, як протиправне використання криптовалюти. Упевнений, вдосконалення знань, навичок, а також обмін досвідом принесе користь нашим країнам», – сказав Арсен Аваков.

Крім того міністр внутрішніх справ України заявив, що не бачить ризиків для обох держав у спрощенні візового режиму з Сінгапуром:

«Ми могли б розвивати наші візові відносини і спростити візові процедури для наших громадян. З огляду на те, що ми маємо успішний досвід безвізового режиму з країнами Євросоюзу, я вважаю, настав час робити такі кроки. Я, як міністр, який відповідає за міграційну політику, не бачу тут ризиків для наших країн, бачу тільки плюси».

Арсен Аваков зазначив, що зараз громадяни Сінгапуру отримують візу по прибуттю в Україну в аеропорту. Для українців, які бажають відвідати Сінгапур, ситуація майже така ж, без оформлення – вони можуть перебувати на території Сінгапуру до трьох діб.

Відзначимо, Сінгапур підтримує дипломатичні відносини з 186 країнами світу, є членом ООН. Сінгапур – одна з найбільш гостинних і безпечних у світі країн для подорожей. У країні з населенням 6 – 6,5 млн. громадян тільки в минулому році оформлено пропуск через кордон понад 200 млн. осіб.