Арсен Аваков: Україна і Катар будуть обмінюватись досвідом у сфері громадської безпеки та підготовки спецпідрозділів поліції

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з нещодавно призначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Катар в Україні Гаді Аль-Гаджрі.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективні шляхи  українсько-катарського співробітництва у сфері цивільної безпеки. Зокрема, Україна та Катар зацікавлені співпрацювати у галузі кібербезпеки, а також обмінюватись досвідом у методиці та практиці підготовки спеціальних підрозділів поліції.

Посол Катару відмітив, що його країна планує скористатися досвідом України  в організації громадської безпеки під час проведення масштабних заходів на кшталт Ліги чемпіонів, «Євро-2012» чи «Євробачення».

Варто зазначити, що зараз Держава Катар активно готується до проведення чемпіонату світу з футболу, що відбудеться у 2022 році.

Також сторони обговорили ратифікацію катарською стороною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог, що була підписані 20 березня 2018 року.

Глава катарської дипломатичної місії офіційно передав міністрові особисте запрошення шейха Абдулли бін Нассера бін Халіфа Аль Тані, прем’єр-міністра та міністра внутрішніх справ Катару відвідати країну.