Арсен Аваков: Україна закриває 10 пунктів пропуску на кордоні з Румунією, Молдовою та Польщею

Сьогодні, 15 квітня Кабмін підтримав ініціативу міністра внутрішніх справ про закриття ще 10 пунктів пропуску через державний кордон України, аби підвищити рівень безпеки на час проведення карантинних заходів.

На засіданні кабінету міністрів глава МВС Арсен Аваков виступив з пропозицією: внести зміни в розпорядження КМУ від 13 березня 2020 №288-р щодо розширення списку тимчасово закритих пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення.

Міністри одноголосно схвалили тимчасове закриття автомобільних пунктів пропуску «Устилуг», «Грушів», «Смільниця», «Кельменці» «Угринів», «Бронниця», «Сокиряни», «Паланка», «Нові Трояни», а також автомобільного, пішохідного пункту пропуску «Солотвино».

Рішення про закриття пішохідних і автомобільних пунктів пропуску погоджене з міжнародними партнерами. Тобто, країни, які межують з нашою державою, дзеркально закрили свої КПП.

Зараз на державному кордоні України 125 тимчасово закритих пунктів пропуску, 105 діючих, у тому числі 18 для автомобільного сполучення.