Арсен Аваков: Україна продовжує економічний розвиток, незважаючи на перешкоди з боку Росії

Проведення інвестиційного форуму «Re: Think. Invest in Ukraine» в Маріуполі ще раз доводить, що Україна йде шляхом реформ і економічних перетворень, незважаючи на перешкоди з боку агресора – Росії. Про це сьогодні, 29 жовтня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Цей форум дає можливість представити більше сотні інвестиційних проектів. Наприклад, французькі компанії представлять проект водопостачання. При всіх перевагах ми повинні враховувати наступний фактор: Російська Федерація, має імперські амбіції і намагається припинити наше розвиток. Ми повинні гідно пройти цей шлях і повернути свої території», – заявив Арсен Аваков.

Також міністр зазначив, що Маріуполь пережив страшні часи, а зараз – це одне з найбезпечніших міст в Україні.

«Я пам’ятаю ситуацію 2014 року, коли вулиці були безлюдними. Я пам’ятаю, як ми на цьому місці в 2016 році приймали присягу патрульної поліції. Я пам’ятаю ситуацію, коли в околицях стріляли з «Градів» з боку російського кордону. Тепер – ми бачимо місто з новими дорогами, місто, в якому показники безпеки одні з кращих в країні», – сказав міністр.

Однак Арсен Аваков зазначає, що поряд з цим існують проблеми, які потребують негайного вирішення.

«У нас є проблема, коли комунікація портів залежить від дисципліни Росії і дотримання морського права. Існують і внутрішні проблеми. Одну з них я озвучив вчора на засіданні Кабміну – це обмеження можливостей при кредитуванні суб’єктів підприємницької діяльності, які знаходяться в Маріуполі. Вони не можуть віддавати своє майно під заставу. І всі ці питання треба вирішувати», – підкреслив глава МВС.