Арсен Аваков: Україна і Великобританія розробить спільний план протидії російській гібридній війні

Протидія гібридним загрозам з боку Росії, терористичні акти на сході України і інформаційна війна стали предметом обговорення на зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і радника прем’єр-міністра Великої Британії з міжнародних питань Девіда Куаррі.

Переговори відбулися сьогодні, 7 жовтня, в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Великобританії. У складі офіційної делегації перебуває міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За підсумками зустрічі з радником Девідом Куаррі, глава МВС заявив, що Україна і Великобританія всі останні роки співпрацюють як близькі партнери проти спільних загроз.

«З радником прем’єр-міністра Великої Британії з міжнародних питань Девідом Куаррі обговорили план співпраці і обміну інформацією для протидії гібридній війні, яку веде Російська Федерація. Ми співпрацюємо як близькі партнери проти спільних загроз», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Крім того, в ході зустрічі сторони обговорили співпрацю з міграційних питань та реалізацію спільного проекту правоохоронних відомств двох країн щодо організації психологічної реабілітації учасників бойових дій на сході України.